Hakkımızda

ELITE Hukuk; kuruluşundan itibaren adaletin tecellisinde etkin rol oynamak adına profesyonel bir ekip ile sürekli büyümeyi ve yenilenmeyi şiar edinmiş bir hukuk bürosudur.

Hukuk büromuz; konularında gereken akademik ve mesleki birikim ve tecrübeye sahip olmanın yanı sıra, genç ve dinamik çalışma arkadaşları ile birlikte, müvekkillerine en iyi ve nitelikli hukuksal hizmeti sonuç odaklı bir anlayış içinde sağlamayı amaçlamaktadır.

Hukuk büromuzun temel çalışma alanı; Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Rekabet Hukuku, Fikrî Mülkiyet Hukuku ve Bilişim Hukuku olup, bunun yanı sıra Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile Hukuku, İcra ve İflas Hukuku gibi alanlarda da danışmanlık ve dava takip hizmetleri verilmektedir.

Hedefimiz; öncelikle olası ihtilafların çıkmasını önleyecek ve hukuksal risk yönetimi sağlayacak şekilde müvekkillerimize danışmanlık hizmeti vermektir. Bu anlamda müvekkillerimiz ile düzenli olarak toplantılar organize eder, mevzuatımızdaki güncel gelişmeleri tebliğ halinde ve gerek görülürse seminer eşliğinde aktararak, müvekkillerimizin ticari faaliyetlerinde hukuki hata yapmamalarını sağlarız.

Müvekkillerimizin hukuki menfaatlerini korumak için, Türkiye’nin her yerindeki davalarını büyük bir ciddiyetle takip eder ve yönlendiririz. Şeffaflık prensibimiz gereği; müvekkillerimizi dava sürecinin her aşamasında bilgilendirir ve talep halinde yapılan işlemlerle ilgili belgeleri sunarız.

Bizim için en büyük başarı ve ödül; müvekkillerimizin güvenidir…